Poznaj BestHR

BestHR specjalizuje się w profesjonalnej rekrutacji pracowników oraz w doradztwie HR dla przedsiębiorstw.

Dla kogo powstał BESTHR?

BestHR to ogólnopolska Agencja rekrutacyjna, która specjalizuje się w prowadzeniu specjalistycznych procesów rekrutacyjnych, w doradztwie HR dla przedsiębiorstw oraz w doradztwie personalnym dla kandydatów poszukujących zatrudnienia.

Agencja BestHR posiada swoją siedzibę w Łodzi. Swoje działania prowadzimy na terenie całej Polski. Nasze usługi oferujemy dla klientów biznesowych z Polski oraz z zagranicy, skutecznie wspierając naszych partnerów biznesowych w pozyskaniu najlepszych pracowników. Naszym celem jest współpraca z firmami, które chcą wzmacniać swoją pozycję rynkową, poprzez rozwój swojego kapitału ludzkiego.

Nasz zespół stanowią Specjaliści z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie efektywnego zarządzania procesami HR w przedsiębiorstwach oraz w skutecznej rekrutacji pracowników. Stawiamy na profesjonalizm usług, dlatego nasz zespół korzysta z najnowocześniejszych i wszechstronnych metod rekrutacji, a do tego wspomagany jest przez nowoczesne technologie informatyczne, które umożliwiają nieograniczony terytorialnie kontakt z bardzo dużą liczbą aktywnych kandydatów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji specjalistycznych rekrutacji, posiadamy szeroką sieć kontaktów z kandydatami z różnych branż. W pracy korzystamy z własnej, aktywnej bazy kandydatów oraz z metody Direct Search, która zapewnia bezpośrednie dotarcie do kandydatów ze specjalistycznymi kompetencjami. Do każdej rekrutacji podchodzimy indywidualnie stosując różne metody rekrutacji i strategie poszukiwań pracowników. Dodatkowo, zwiększamy trafność wyboru kandydatów, stosując w procesie rekrutacji testy selekcyjne i psychologiczne.

Skutecznie realizujemy rekrutacje, niezależnie od wielkości firmy czy też branży, w jakiej ona działa. Działamy w różnorodnych branżach. Możemy pochwalić się sukcesami w rekrutacji wykwalifikowanych ekspertów, tj. rekrutacja programistów, inżynierów, handlowców, księgowych, finansistów, kadry managerskiej oraz specjalistycznej kadry produkcyjnej.

Współpracę z nami polecamy głównie firmom, które nie mogą samodzielnie pozyskać Specjalistów, chcą odciążyć własne działy HR, zredukować wysokie koszty pozyskania pracowników oraz uzyskać dostęp do talentów w specjalistycznych branżach.

Naszą ofertę uzupełnia kompleksowe doradztwo dla firm w obszarze HR, tj. komunikacja wewnętrzna, systemy wynagrodzeń oraz motywacji, ocena okresowa pracowników, czy globalne badanie/diagnoza organizacji. Jako wieloletni praktycy HR świadczymy usługi doradcze dla przedsiębiorstw, czyniąc ich działalność bardziej efektywną w sektorze biznesowym.

Gwarancją naszych usług jest wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: numer 11671, wydanego przez Marszałka Województwa Łódzkiego oraz liczne referencje uzyskane od naszych partnerów biznesowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi współpracy oraz do rozpoczęcia współpracy.

Zgłoś rekrutację

besthr logo

BestHR
ul. Struga 78/E2
90-557, Łódź

 

NIP: 775 240 85 46
Regon: 360703553

 

Tel. +42 233 80 09
E-mail: info@besthr.pl, biuro@besthr.pl

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 17.00.

0