Poznaj BestHR

BestHR specjalizuje się w profesjonalnej rekrutacji pracowników oraz w doradztwie HR dla przedsiębiorstw.

Dla kogo powstał BESTHR?

BestHR to ogólnopolska Agencja rekrutacyjna, która specjalizuje się w prowadzeniu specjalistycznych procesów rekrutacyjnych, w doradztwie HR dla przedsiębiorstw oraz w doradztwie personalnym dla kandydatów poszukujących zatrudnienia.

Agencja BestHR posiada swoją siedzibę w Łodzi. Swoje działania prowadzimy na terenie całej Polski. Nasze usługi oferujemy dla klientów biznesowych z Polski oraz z zagranicy, skutecznie wspierając naszych partnerów biznesowych w pozyskaniu najlepszych pracowników. Naszym celem jest współpraca z firmami, które chcą wzmacniać swoją pozycję rynkową, poprzez rozwój swojego kapitału ludzkiego.

Nasz zespół stanowią Specjaliści z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie efektywnego zarządzania procesami HR w przedsiębiorstwach oraz w skutecznej rekrutacji pracowników. Stawiamy na profesjonalizm usług, dlatego nasz zespół korzysta z najnowocześniejszych i wszechstronnych metod rekrutacji, a do tego wspomagany jest przez nowoczesne technologie informatyczne, które umożliwiają nieograniczony terytorialnie kontakt z bardzo dużą liczbą aktywnych kandydatów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji specjalistycznych rekrutacji, posiadamy szeroką sieć kontaktów z kandydatami z różnych branż. W pracy korzystamy z własnej, aktywnej bazy kandydatów oraz z metody Direct Search, która zapewnia bezpośrednie dotarcie do kandydatów ze specjalistycznymi kompetencjami. Do każdej rekrutacji podchodzimy indywidualnie stosując różne metody rekrutacji i strategie poszukiwań pracowników. Dodatkowo, zwiększamy trafność wyboru kandydatów, stosując w procesie rekrutacji testy selekcyjne i psychologiczne.

Skutecznie realizujemy rekrutacje, niezależnie od wielkości firmy czy też branży, w jakiej ona działa. Działamy w różnorodnych branżach. Możemy pochwalić się sukcesami w rekrutacji wykwalifikowanych ekspertów, tj. rekrutacja programistów, inżynierów, handlowców, księgowych, finansistów, kadry managerskiej oraz specjalistycznej kadry produkcyjnej.

Współpracę z nami polecamy głównie firmom, które nie mogą samodzielnie pozyskać Specjalistów, chcą odciążyć własne działy HR, zredukować wysokie koszty pozyskania pracowników oraz uzyskać dostęp do talentów w specjalistycznych branżach.

Naszą ofertę uzupełnia kompleksowe doradztwo dla firm w obszarze HR, tj. komunikacja wewnętrzna, systemy wynagrodzeń oraz motywacji, ocena okresowa pracowników, czy globalne badanie/diagnoza organizacji. Jako wieloletni praktycy HR świadczymy usługi doradcze dla przedsiębiorstw, czyniąc ich działalność bardziej efektywną w sektorze biznesowym.

Gwarancją naszych usług jest wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: numer 11671, wydanego przez Marszałka Województwa Łódzkiego oraz liczne referencje uzyskane od naszych partnerów biznesowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi współpracy oraz do rozpoczęcia współpracy.

Porozmawiaj z nami o swojej rekrutacji

Magdalena Szweida Założyciel firmy

Magdalena Szweida

Założyciel BestHR. Odpowiada za współpracę z biznesem oraz koordynację projektów rekrutacyjnych w branżach: IT, Inżynieria, Sprzedaż, Marketing oraz rekrutację kadry managerskiej. Doradza przedsiębiorcom w obszarze procesów HR: systemów wynagradzania oraz motywowania.

 Z wykształcenia socjolog ze specjalizacją Human Resources. Absolwentka Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Doświadczona Specjalistka z obszaru Human Resources i Rekruterka, która przez ostatnich 10 lat zrealizowała kilkaset komercyjnych rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie. Zwolenniczka filozofii WIN-WIN, zarówno w biznesie, jak i w prywatnym życiu.

Katarzyna Pszonczenko

W BestHR odpowiada za koordynację rekrutacji krajowych w branży logistyki, produkcji, sprzedaży, administracji, księgowości oraz koordynację procesów rekrutacji międzynarodowej.

 

Specjalistka ds. rekrutacji oraz HR. Z wykształcenia absolwentka Zarządzania oraz Podyplomowych studiów z zakresu Psychologii Zarządzania. Ostatnie 10 lat jej pracy zawodowej to rekrutacja pracowników na stanowiska specjalistyczne, produkcyjne menadżerskie oraz wsparcie przedsiębiorstw w zakresie obszaru HR.  Jej pasją jest psychologia.

 

besthr logo

BestHR
ul. Struga 78/A103
90-577, Łódź

 

NIP: 775 240 85 46
Regon: 360703553

 

Tel. +42 233 80 09
E-mail: info@besthr.pl, biuro@besthr.pl

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 17.00.

0