Poznaj BestHR

BESTHR specjalizuje się w profesjonalnym, bezpośrednim poszukiwaniu pracowników oraz w doradztwie personalnym dla kandydatów

Dla kogo powstał BESTHR?

Rekrutacja pracowników to nasza pasja, a im trudniejszy projekt rekrutacyjny, tym większą radość sprawia nam jego finalizacja.

BestHR jest skutecznie działającą agencją rekrutacyjną, która w szybki i efektywny sposób zaspakaja potrzeby głównych grup funkcjonujących na rynku pracy – firm poszukujących specjalistów oraz kandydatów poszukujących nowego lub lepszego zatrudnienia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji specjalistycznych rekrutacji, posiadamy szeroką sieć kontaktów z kandydatami z różnych branż.
W celu zwiększenia skuteczności rekrutacji, działamy w oparciu o najnowsze i różnorodne metody dotarcia i pozyskania kandydatów. Proces poszukiwania najlepszych pracowników realizowany jest głównie w oparciu o metodę Direct Search. Metoda ta zapewnia dotarcie do pracowników ze specjalistycznych branż, w których poszukiwania dotyczą kandydatów z unikatowymi kompetencjami na rynku.

Z sukcesem realizujemy projekty w różnorodnych branżach. Możemy pochwalić się sukcesami w rekrutacji programistów, inżynierów, handlowców, księgowych, finansistów,  kadry managerskiej oraz specjalistycznej kadry produkcyjnej. Pytania: jak znaleźć programistę, jak znaleźć pracownika, nas nie dotyczą.

Do każdej rekrutacji podchodzimy indywidualnie stosując różne metody rekrutacji i strategie poszukiwań pracowników. Dodatkowo, zwiększamy trafność wyboru kandydatów, stosując w procesie rekrutacji testy selekcyjne i psychologiczne.

Współpracę z nami polecamy głównie firmom, które nie mogą samodzielnie pozyskać Specjalistów, chcą odciążyć własne działy HR, zredukować wysokie koszty pozyskania pracowników oraz uzyskać dostęp do talentów w specjalistycznych branżach.

Zajmujemy się również doradztwem personalnym dla kandydatów. Skutecznie wspieramy kandydatów w zakresie poszukiwania najlepszego miejsca zatrudnienia. Zachęcamy kandydatów do pozostawienia CV w naszej bazie kandydatów.

BestHR gwarantuje pozyskanie kompetentnych i wartościowych pracowników. Naszą specjalizacją jest rekrutacja pracowników ze specjalistycznymi kompetencjami. Prowadzone przez nas rekrutacje realizowane są w terminie do czterech tygodni od przekazania zlecenia. Łódź jest jedynie miejscem naszej siedziby, swoje działania rekrutacyjne prowadzimy na terenie całej Polski.

Gwarancją naszych usług jest wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: numer 11671, wydanego przez Marszałka Województwa Łódzkiego.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi usługi rekrutacji oraz bezpośredniego kontaktu.

Zespół

Magdalena Szweida Założyciel firmy

Magdalena Szweida

Założyciel BestHR. Z wykształcenia socjolog ze specjalizacją Human Resources. Absolwentka Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Doświadczona Specjalistka z obszaru Human Resources i Rekruterka, która przez ostatnich 10 lat zrealizowała kilkaset komercyjnych rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie. W BestHR odpowiada za współpracę z biznesem, koordynację projektów rekrutacyjnych oraz realizację specjalistycznych rekrutacji. Doradza przedsiębiorcom w obszarze systemów wynagradzania oraz motywowania. Zwolenniczka filozofii WIN-WIN, zarówno w biznesie, jak i w prywatnym życiu.

Katarzyna Pszonczenko

Specjalistka ds. rekrutacji oraz HR. Z wykształcenia absolwentka Zarządzania oraz Podyplomowych studiów z zakresu Psychologii Zarządzania. Ostatnie 10 lat jej pracy zawodowej to rekrutacja pracowników na stanowiska produkcyjne, specjalistyczne, menadżerskie oraz wsparcie przedsiębiorstw w zakresie obszaru HR. W BestHR odpowiada za realizację procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, produkcyjne oraz menadżerskie. Jej pasją jest psychologia. Prowadzi autorskiego bloga, w którym zgłębia tajniki rozwoju osobistego: www.gearsofmind.com.

  • "Rekrutacja prowadzona przez BestHR przebiegła sprawnie i skutecznie. Rekomendowani kandydaci bardzo dobrze spełniali wymagania merytoryczne i co niemniej istotne, byli też odpowiednio dopasowani do naszej specyfiki organizacyjnej. Projekt zakończył się złożeniem oferty pracy wybranemu kandydatowi, co pozwala nam na rekomendację BestHR jako skutecznego partnera biznesowego."

    EUROBOX Polska Sp. z o.o.
besthr logo

BestHR
ul. Struga 78/A103
90-577, Łódź

 

NIP: 775 240 85 46
Regon: 360703553

 

Tel. 606 874 306
E-mail: info@besthr.pl, biuro@besthr.pl

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 17.00.

0