Najwyższa skuteczność w rekrutacji

BestHR oferuje kompleksowe usługi rekrutacji metodami Executive Seach oraz Search& Selection dla klientów krajowych oraz zagranicznych. Blisko 10letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji, połączone z wysokimi kompetencjami, zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego projektu, sprawiają, iż szybko i efektywnie znajdujemy dla naszych klientów najlepszych Specjalistów.

Nasza skuteczność jest potwierdzona licznymi referencjami od naszych partnerów biznesowych.

Szukasz Specjalistów z unikatowymi kompetencjami na rynku?

Chcesz zdobyć Specjalistów z konkurencji?

Nie masz w swoich strukturach działu HR i chcesz powierzyć rekrutację Specjaliście?

lupa

Twój biznes nie może się rozwijać przez brak pracowników?

Nie masz czasu na prowadzenie rekrutacji?

Ponosisz straty przez wyboór nieodpowiednich pracowników?

Vademecum rekrutacyjne BestHR

Na rynku wyróżnia nas skuteczność. Wysokie wyniki w obszarze rekrutacji osiągamy stosując najlepsze i wszechstronne metody pozyskania kandydatów, docierając skutecznie zarówno do kandydatów aktywnych oraz pasywnych na rynku pracy.

 

 • Korzystamy z własnej bazy kandydatów, która jest systematycznie uaktualniana, a jej zasoby są stale powiększane o nowych kandydatów ze specjalistycznymi kompetencjami.
 • Direct Search – nasi Specjaliści w skuteczny sposób docierają bezpośrednio do kandydatów z określonymi kompetencjami, aktywizując ich w zakresie danej oferty pracy. Nasze działania nie ograniczają się do standardowych poszukiwań kandydatów w sieciach społecznościowych. Stosujemy kreatywne metody gwarantujące dotarcie do właściwych kandydatów.
 • Własne know-how zdobywane przez ponad dziesięć lat pracy w obszarze rekrutacji i HRu w różnorodnych branżach jest czynnikiem dającym nam przewagę nad konkurencją. W naszych działaniach dominuje kreatywność w poszukiwaniu źródeł dotarcia do kandydata, rzetelność na etapie właściwego procesu rekrutacji oraz zastosowanie wiedzy z obszaru psychologii i HRu w zakresie doboru kandydata do organizacji.
 • Networking – nasi Specjaliści posiadają szeroką sieć kontaktów w różnorodnych branżach. Korzystamy również z nowoczesnych platform networkingowych.
 • Search & Selection – w rekrutacjach stałych korzystamy również ze sprawdzonych źródeł pozyskania pracowników, tj. ogłoszenia zamieszczane na gwarantujących najwyższą skuteczność w danej branży portalach ogłoszeniowych oraz stronach branżowych. Współpracujemy również z Biurami karier, urzędami oraz stowarzyszeniami zrzeszającymi specjalistów z danej dziedziny.

Dzięki aktywnym i profesjonalnym działaniom w obszarze rekrutacji, realizujemy zlecone procesy rekrutacyjne szybko i skutecznie.

 

 • Pierwszych kandydatów przedstawiamy już w terminie do 7-10 dni od rozpoczęcia procesu rekrutacji. Maksymalny termin realizacji rekrutacji to maksymalnie 4 tygodnie. Często zdarza się, że proces rekrutacyjny kończy się przed upływem wyznaczonego czasu, z uwagi na przedstawienie kandydata spełniającego wszystkie wymagania naszego klienta.
 • Klientom przedstawiamy tylko wybranych kandydatów, którzy spełniają określone wymagania oraz są dopasowani do kultury organizacyjnej firmy: w zależności od rekrutacji przedstawiamy od 2-5 kandydatów na wakat.

We współpracy z naszymi klientami stosujemy przejrzyste zasady współpracy:

 

 • Brak opłat wstępnych. Pracujemy wyłącznie success-fee. Opłata za usługę następuje dopiero w momencie rozpoczęcia pracy kandydata rekomendowanego przez BestHR.
 • Bezpieczeństwo. Gwarantujemy 3 m-czny okres gwarancyjny na usługę rekrutacyjną.
 • Brak wyłączności. Umożliwiamy klientom korzystanie z dowolnych źródeł rekrutacji.
 • Pracujemy na wizerunek klientów! Profesjonalne kontakty z kandydatami, merytoryczny proces rekrutacyjny, informacja zwrotna udzielana wszystkim kandydatom. Nasz profesjonalizm przyciąga do firm najlepszych kandydatów.

Przebieg procesu rekrutacji

1.

Podczas spotkania z klientem, opracowanie szczegółowego opisu stanowiska pracy, którego dotyczy rekrutacja, ze szczególnym naciskiem na wymagane kompetencje, które powinien posiadać kandydat.

2.

Stworzenie oraz wdrożenie skutecznej strategii rekrutacyjnej: baza kandydatów, search & select, direct search, systemy poleceń.

3.

Właściwy proces selekcji kandydatów: rozmowy rekrutacyjne z użyciem wywiadu (biograficzny, ustrukturyzowany, behawioralny) oraz testów selekcyjnych (logiczne, kompetencyjne, psychologiczne).

4.

Przedstawienie klientowi wybranych kandydatów (2-5 kandydatów na wakat). Klient otrzymuje CV plus raport kompetencyjny.

5.

Zorganizowanie spotkań rekrutacyjnych dla wybranych kandydatów z klientem. Na życzenie klienta uczestniczymy w spotkaniach.

6.

Sprawdzanie referencji wybranych kandydatów.

7.

Zatrudnienie kandydata: przedstawienie oferty, negocjacje oraz podpisanie kontraktu.

 • Z firmą BESTHR realizowaliśmy proces rekrutacji na stanowisko Terapeuty Integracji Sensorycznej, Psychologa oraz Logopedy. Trudność projektu polegała na znalezieniu kandydatów ze ściśle specjalistycznymi kompetencjami na rynku, na którym zdecydowanie brakuje takich specjalistów. Po zleceniu rekrutacji firmie BESTHR, bardzo szybko otrzymaliśmy kandydatury, które odpowiadały naszym wymaganiom. Rekrutacja została zrealizowana szybko i profesjonalnie. Na uwagę zasługuje również bardzo dobra komunikacja na etapie przebiegu rekrutacji oraz atrakcyjna cena usługi. Z przekonaniem polecamy firmę BESTHR do realizacji specjalistycznych procesów rekrutacyjnych.

  Sensitiva – Centrum Wspierania Rozwoju
besthr logo

BestHR
ul. Struga 78/A103
90-577, Łódź

 

NIP: 775 240 85 46
Regon: 360703553

 

Tel. + 42 233 80 09
E-mail: biuro@besthr.pl

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

0