TESTY PSYCHOLOGICZNE

Sprawdź pracownika – Testy psychologiczne

W skutecznej rekrutacji korzystamy z testów psychologicznych, które realizujemy na zlecenie firm, potrzebujących zdiagnozować testami kandydatów wybranych w procesie rekrutacyjnym oraz jako uzupełnienie prowadzonych przez nas rekrutacji. W ramach przeprowadzania testów rekrutacyjnych pracujemy z wykwalifikowanym psychologiem, który posiada uprawnienia do przeprowadzania oraz analizy prowadzonych badań kandydatów.

Masz wątpliwości? Zamów test kandydata!

Prowadzone przez nas testy psychologiczne określają kompetencje osobowościowe stanowiące dodatkową metodę selekcji kandydatów. W przeciwieństwie do umiejętności i wiedzy, które można nabyć, cechy osobowościowe i temperamentalne są stałymi i opornymi na zmiany wzorcami funkcjonowania. Poznaj je u kandydatów i podejmij dobrą decyzję!

Dzięki stosowanym przez nas testom diagnozujemy:

  • poziom inteligencji ogólnej (IQ) lub specyficzne zdolności (np. zdolności przestrzenne, werbalne, liczbowe),
  • cechy osobowości lub temperamentu (np. aktywność, sumienność, zorganizowanie, towarzyskość, odporność na stres, itp.),
  • określone predyspozycje psychiczne (np. motywacja, predyspozycje przywódcze, style kierowania, system wartości, skłonność do kłamstwa, łamania praca, itp.) przydatnych do pracy na danym stanowisku.

Metody pracy z testami:

Na podstawie informacji od klienta dobieramy odpowiednie narzędzia (trafne testy) badające odpowiednie kompetencje u kandydatów.

Ustalamy miejsce i ilość kandydatów dedykowanych do badania oraz przeprowadzamy testy.

Sporządzamy i przedstawiamy Klientowi raport – wyniki badań wraz z ich interpretacją.

Na prośbę klienta udostępniamy badanym wyniki testów.

besthr logo

BestHR
ul. Struga 78/A103
90-577, Łódź

 

NIP: 775 240 85 46
Regon: 360703553

 

Tel. + 42 233 80 09
E-mail: info@besthr.pl, biuro@besthr.pl

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

0