WARUNKI WSPÓŁPRACY

Współpraca z BestHR gwarantuje sukces w postaci pozyskania wartościowych pracowników.

Dla naszych klientów gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy:

  • Brak ryzyka – zasada Success-Fee – Brak opłat wstępnych. Opłata za usługę następuje jedynie w momencie rozpoczęcia pracy przez kandydata rekomendowanego przez BestHR.

  • Brak wyłączności – w zależności od Państwa preferencji możemy współpracować w oparciu o zasadę wyłączności lub mogą korzystać Państwo z kilku źródeł rekrutacji jednocześnie.

  • Bezpieczeństwo – gwarantujemy okres gwarancyjny o długości od 3 do 6 m-cy w zależności od charaktru stanowiska. Jeśli w okresie gwarancji, nastąpi rozwiązanie umowy z kandydatem, zobowiązujemy się do znalezienia kolejnego pracownika spełniającego kryteria określone w rekrutacji.

  • Szybkość i efektywność – pierwszych kandydatów przedstawiamy już w terminie do 10 dni od rozpoczęcia współpracy. Maksymalny termin realizacji rekrutacji to 5 tygodni – w tym terminie przedstawimy Państwu wyselekcjowanych, rekomendowanych Kandydatów, z których będą mogli Państwo wybrać najlepszego pracownika.

  • Atrakcyjne warunki współpracy – również dla firm z sektora MŚP. Dla klientów, którzy zdecydowali się na stałą współpracę, oferujemy wyjątkowe warunki finansowe.

  • Minimum formalności – szybkie uruchomienie rekrutacji. Nasze działania rozpoczynamy po przesłaniu prostego zlecenia rekrutacyjnego lub rozpoczynamy stałą współpracę po podpisaniu przejrzystej umowy o współpracy.

  • Pełna dyskrecja – zarówno dla pracodawców oraz kandydatów uczestniczących w procesie rekrutacyjnym.

Jak rozpocząć współpracę z BestHR?

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub złożenia zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Z przyjemnością znajdziemy dla Państwa najlepszych pracowników.

besthr logo

BestHR
ul. Struga 78/A103
90-557, Łódź

NIP: 775 240 85 46
Regon: 360703553

Tel. +42 233 80 09
E-mail: biuro@besthr.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 17.00.

0