Kim jesteśmy

Jesteśmy założoną w 2015 roku, butikową agencją rekrutacyjną i badawczą, która na terenie całej Polski, świadczy wyspecjalizowane usługi rekrutacji na stanowiska wyższego i średniego szczebla w obszarze white collar oraz realizuje badania zaangażowania pracowników i efektywności organizacji. Od wielu lat wspieramy pracodawców w rozwoju ich biznesów, skutecznie rekrutując Menadżerów i specjalistów o wyjątkowych kompetencjach oraz dobierając dla naszych klientów najlepsze rozwiązania z obszaru HR. Badamy zaangażowanie pracowników i efektywność procesów w firmach, aby dla naszych klientów wdrażać celowe i skuteczne narzędzia HR pozwalające rozwijać biznesy.

Wysoka jakość, skuteczność oraz efektywność.

Nasze najważniejsze wartości, w oparciu o które zawsze prowadzimy nasze działania to jakość oraz skuteczność. Dostarczamy najlepsze jakościowo rozwiązania dla naszych partnerów. Nasze nastawienie na skuteczność, w połączeniu z wysoką jakością stosowanych rozwiązań, pozwala naszym partnerom na zdobywanie talentów oraz efektywne zarządzanie procesami HR, umożliwiając firmom dynamiczny rozwój biznesowy.

poznaj_besthr_2

Odpowiedni ludzie gwarantują sukces.

Nasz zespół stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści nastawieni na potrzeby pracodawców i kandydatów. Prowadzimy działania badając motywacje i kwalifikacje, słuchamy, angażujemy, sprawdzamy i analizujemy, aby finalnie idealne dopasować kandydata do pracodawcy oraz wdrożyć efektywne narzędzia z obszaru HR dla pracodawców. Towarzyszymy pracodawcom i kandydatom na każdym kroku, dostarczając niezbędne wsparcie mentalne oraz narzędziowe.

Pomagamy wyjątkowym ludziom i firmom łączyć się i wspólnie się rozwijać.

poznaj_besthr_1

Wiedza, doświadczenie i pasja.

W naszym zespole pracują Specjaliści z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie skutecznej rekrutacji pracowników oraz w zakresie efektywnego zarządzania procesami HR. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm, dlatego stale rozwijamy nasze know-how oraz korzystamy z nowoczesnych i wszechstronnych metod rekrutacji, narzędzi HR oraz metod i technik metod badawczych. Szkolimy się i wymieniamy wiedzą. Nasza praca wspierana jest przez nowoczesne technologie informatyczne, które wykorzystujemy w rekrutacji oraz w ramach pracy badawczej agencji.

poznaj_besthr_4

Najważniejszy jest człowiek.

Nasze wartości to szacunek, współpraca, jakość oraz zaufanie. Dbamy o candidate experience, udzielając kompletnej informacji zwrotnej kandydatom biorącym udział w procesach informacji. Nastawienie na jakość oraz dobór profesjonalnych rozwiązań, w połączeniu z wysoką skutecznością, pozwala nam budować trwałe relacje z firmami, z których większość stanowią nasi stali klienci.

poznaj_besthr_3

Dlaczego my?

Postaw na skuteczność i jakość rozwiązań

+
0
lat
działalności
w Polsce
+
0
zadowolonych
klientów
+
0
stałych
klientów
+
0
zrealizowanych
projektów
rekrutacji
+
0
%
skuteczności
w rekrutacji
+
ilość rozwiązań
zwiększających
zaangażowanie
pracowników

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wyjątkowy poziom usług i gwarantujemy rzetelność naszej pracy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami odpowiedzialnymi za poszczególne kategorie usług:

Magdalena Pluta

HR Manager, Założyciel BestHR

Usługi: Rekrutacja, Badania HR, Konsultacje HR

Z branżą HR związana od blisko 15 lat. Doświadczony praktyk w zakresie HR, głównie w obszarze rekrutacji menadżerów  i specjalistów oraz w zakresie badań i narzędzi HR wspierających osiąganie celów biznesowych. Doświadczenie w obszarze HR zdobywała zarządzając HR w firmach produkcyjnych oraz usługowych. Przeprowadziła i koordynowała realizację blisko 1000 procesów rekrutacyjnych. Wdrażała projekty z zakresu motywacji, wynagradzania i ocen pracowników. Projektowała i koordynowała projekty badań zaangażowania/ satysfakcji pracowników. Absolwentka Socjologii ze specjalizacją ZZL na UMK i UŁ oraz Podyplomowych Studiów z Zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Zwolennik stosowania analityki w obszarze HR i strategicznej roli HR w rozwoju biznesu. Ceni przywództwo i współpracę z biznesem w oparciu o zasadę win-win.

Kontakt: mpluta@besthr.pl

Magdalena Bogus

Recruitment Specialist / Coach

Usługi: Oferty pracy, Rozwiązania dla kandydatów, Coaching

Z branżą HR związana od blisko 20 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarach „miękkiego” HR. Współpracowała z dużymi korporacjami zasilając wewnętrzne działy personalne, pełniąc funkcje specjalistyczne, włącznie ze stanowiskiem HR Bussines Partnera. Absolwentka socjologii o specjalności ZZL Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych UŁ w zakresie Public Relations. Głównym obszarem specjalizacji jest realizacja procesów rekrutacyjnych end2end na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie. Również jako Coach, będąc absolwentką kursu „Praktyka coachingu” – w  Fideratio – Centrum Psychoterapii i Coachingu, towarzyszy naszym klientom i kandydatom wpierając rozwojowe podejściem do podejmowanych wyzwań, w obszarze rozwoju kariery oraz zarządzania.

Kontakt: magda@besthr.pl

Nasi klienci

Nasi klienci cenią nas za skuteczność, zaangażowanie oraz partnerstwo.
Dołącz do nich:

Z firmą BestHR współpracujemy realizując specjalistyczne procesy rekrutacyjne na stanowiska sprzedażowe oraz techniczne. Dzięki współpracy z BestHR udało nam się pozyskać wartościowa kadrę pracowników. Rekomendujemy BestHR jako godnego zaufania partnera w budowaniu profesjonalnego zespołu pracowników w każdej firmie.

Bowi-Styl, Maciej Sitarz, Właściciel

W imieniu firmy OQEMA Sp. z o.o., rekomendujemy do współpracy firmę BestHR w zakresie rekrutacji pracowników o specjalistycznych kompetencjach. Nasza rekomendacja wynika z kilkuletniej współpracy, która skutkowała sukcesami w zakresie rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie. Kandydaci przedstawiani przez firmę BestHR spełniali kryteria merytoryczne oraz osobowościowe oraz zostali pozyskani z konkurencyjnych firm, z branży. Na specjalną uwagę zasługuje bardzo dobra znajomość naszej branży oraz bardzo dobry poziom komunikacji z konsultantami BestHR na każdym etapie rekrutacji.

OQEMA Sp. zo.o. , Tatiana Domnienko-Cwajda, Prezes Zarządu

Recruiting internationally can be a very difficult process. BestHR were very quick to understand our direct recruitment needs – and importantly our company culture, aims and objectives. In a relatively short period of time we had 7 excellent candidates to interview and they were very well vetted and briefed. This made the interview process itself very smooth and has given us an excellent end result.

Genesis Aluminium Industries, David Osborne

Rekrutacja prowadzona przez BestHR przebiegła sprawnie i skutecznie. Rekomendowani kandydaci bardzo dobrze spełniali wymagania merytoryczne i co niemniej istotne, byli też odpowiednio dopasowani do naszej specyfiki organizacyjnej. Projekt zakończył się złożeniem oferty pracy wybranemu kandydatowi, co pozwala nam na rekomendację BestHR jako skutecznego partnera biznesowego.

Eurobox Sp. z o.o, Anna Sosińska

W imieniu firmy REX-BUD BUDOWNICTWO SP. Z O.O. S.K.A.., rekomendujemy firmę BestHR jako dostawcę usług rekrutacyjnych. Dzięki firmie BestHR pozyskaliśmy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z branży budowlanej na stanowiska: Projektant, Kierownik Kontraktu oraz Kierownik Budowy. Zespół BestHR wykazuje się dużym profesjonalizmem w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i selekcji pracowników. Osoby rekomendowane przez BestHR ściśle odpowiadały przedstawionym kryteriom. Zespół firmy BestHR cenię za zaangażowanie w realizację projektów, właściwe zrozumienie naszych potrzeb oraz promowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy w branży.

Robert Karczewski, Rex-Bud Budownictwo Sp. zo.o S.K.A

Mamy przyjemność udzielić rekomendacji firmie BestHR, która prowadziła dla Naszej firmy proces rekrutacyjny. Specjaliści firmy BestHR na każdym etapie postępowania rekrutacyjnego, wykazywali duże zaangażowanie w poszukiwanie odpowiedniego kandydata. Zaczynając od ustalenia naszych oczekiwań, przez przedstawienie odpowiednich kandydatów, przeprowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych, stały kontakt, aż do złożenia oferty pracy. Współpraca przy prowadzonym projekcie przebiegła sprawnie, z należytą starannością i profesjonalizmem. Dzięki prowadzonym działaniom ze strony firmy BestHR znaleźliśmy idealnego kandydata na poszukiwane stanowisko.

Pieniądze dla biznesu Sp. z o.o